سبک زندگی

سیاست های مردانه

جملات تاثیر گذار بین مرد و زن
👈🏻 دوستت دارم، همین
خانم‌ها به شنیدن جملات عاشقانه نیاز دارند
این جملات و کلمات مانند کوهی از انرژی میتواند بدترین شرایط و حال‌شان را به بهترین شکل ممکن تغییر دهد. فکر نکنید اگر سن و سالی از آنها گذشته یا مشغول زندگی و تربیت بچه‌ها هستند دیگر شنیدن دوستت دارم، حال و هوایشان را بهاری نمیکند.
خودتان نتیجه‌اش را خواهید دید.

👈🏻 تعریف‌های عاشقانه
تعریف و تمجید میتواند همسرتان را شاد و خوشحال کند، رضایت او را از کنار شما بودن بالا ببرد و کاری کند که حس اعتماد به‌نفسش بیشتر شده و طوری رفتار کند که تعریف‌های شما ثابت شود. البته تعریف‌های اغراق گونه و غیرواقعی، دلچسب نیست اما میتوانید با نگاه مثبت بیشتری نگاه کنید و خوبی‌هایی که حتما در شریک زندگیتان وجود دارد را ببینید وبا صدای بلند به او بگویید. اگر امشب غذایش خیلی خوشمزه شده، سر سفره و مقابل بچه‌ها بر این نکته تأکید کنید.

اگر خانه‌تان منظم است، همسرتان خوش لباس است، رنگ موی جدیدش زیباترش کرده ومهربانی اش را دوست دارید، حتما به او بگویید
در خلوت‌تان این کار را انجام دهید و در مقابل دیگران هم فکر نکنید تعریف از همسرتان کار اشتباهی است. وقتی مهمان دارید، غذا که تمام میشود شما هم از پذیرایی و دستپختش تعریف کنید. مقابل خانواده‌تان از خوبیهای او بگویید. تعریف‌های ساده و واقعی شما برای همسرتان بسیار دوست‌داشتنی خواهد بود.

👈🏻 من هستم، نگران نباش
داشتن مردی که بلد است چگونه حس امنیت را در قلب همسرش ایجاد کند، یکی از بزرگ‌ترین عوامل ایجاد خوشبختی در زندگی یک زن است؛ مردی که میتواند کارها را سرو سامان دهد و حضورش به معنی آرامش است. شما برای ایجاد این حس، علاوه بر اینکه نیاز دارید که واقعا حمایتگر باشید، باید به همسرتان در قالب کلمات بفهمانید که کنارش هستید، کمکش میکنید و همه‌‌چیز تحت کنترلتان خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا